Proszę czekać...

Football Manager 2021

Football Manager 2021

Dystrybutor: Sports Interactive
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 169.99 zł

lub 713.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Football Manager 2021 +  BETA w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.

 

Uwaga! To produkt przedpremierowy. Kody wysyłamy już po zakupie, pełna wersja gry zostanie odblokowana w dniu premiery a dostęp do BETA na około 2 tygodnie przed!

 Wczesny dostęp powinien pojawić się na około dwa tygodnie przed datą premiery, 24 listopada. FM21 Touch, uproszczona wersja menedżera, jest ponownie dodawana bezpłatnie (wyłącznie na PC/Mac).

Menedżer jest sercem każdego piłkarskiego klubu. W Football Manager 2021 nowe funkcje i szczegółowość wyższego poziomu pokazują to jak nigdy dotąd, dając ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia elitarnego poziomu. Wszystko zależy od ciebie.

- Wybierz klub i wyzwanie, które pobudzi twoją ambicję, a następnie pracuj z władzami klubu, by spełnić ich oczekiwania... lub licz się z konsekwencjami.

- Połącz siły z personelem pomocniczym, by ocenić siłę i możliwości twojej drużyny, a następnie ruszaj na rynek transferowy. Bardzo prawdopodobne, że w swojej akademii znajdziesz młodą gwiazdę, która marzy o tym, by grać w pierwszym składzie.

- Szlifuj taktyki, formacje i style gry – przygotuj się na każdą okazję, by zmaksymalizować szansę swojego klubu na wygraną i zdobycie trzech punktów.

- Zanurz się w spektaklu dnia meczowego i poczuj menedżerską chwałę, kiedy twoje plany ziszczą się na murawie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.