Europa Universalis IV: Art of War DLC
Europa Universalis IV: Art of War DLC w ofercie na Keye.pl. Produkt należy aktywować na platformie STEAM.
Dodatek DLC Art of War wymaga do działania podstawowej edycji gry Europa Universalis IV.
Paradox Development Studios podnosi stawkę dzięki najnowszemu, trzeciemu dodatkowi do gry Europa Universalis IV – Art of War. Skoncentrowany na Wojnie 30-letniej i tętniącej politycznej niestabilności pomiędzy Kościołem i władcami, ten dodatek oferuje udoskonalone mechanizmy rozgrywki, który umieszcza wojnę na czele twojej misji o dominację i triumf.
Udoskonalona walka morska i pełna kontrola nad armią oznacza, że przebieg zwycięstwa zależy wyłącznie od ciebie. Czy zdecydujesz się odnieść zwycięstwo samodzielnie, czy będziesz polegać na sile bojowej twoich sojuszników? Twoja decyzja będzie miała wpływ na to, czy twoje imperium przetrwa całe wieki.
Główne cechy:
- Wojna 30-letnia: Unikatowe mechanizmy i wydarzenia stworzone z myślą o konflikcie religijnym, który spustoszył Europę.
- Era napoleońska: Walcz z lub przeciwko rewolucji i stwórz zupełnie nowe państwa zależne na mapie twoich podbojów.
- Walka na lądzie i morzu: Możesz teraz wyrwać się z oblężenia, przenieść okupację na sojuszników i dawać cele do zrealizowania twoim poddanym i sojusznikom. Całe floty mogą być teraz ulepszane przy pomocy jednego kliknięcia, możesz rozwiązywać floty w celu uniknięcia płacenia za ich utrzymanie, ponadto twoje floty mogą zostać zaprogramowane do automatycznego transportowania armii.
- Marsze: Przekształć swoje statki w bastiony przeciwko twoim wrogom, otrzymując mniejsze podatki, ale wzmacniając obronność.
- Udoskonalona Dyplomacja: Sprzedawaj nadwyżkowe statki, walcz o terytoria twoich poddanych, wypowiadaj wojny w celu wspierania buntowniczych frakcji w innych krajach oraz wykorzystuj nowe opcje pokoju.
- Poprawa rozgrywki: Twórz całe armie przy pomocy pojedynczego kliknięcia i porzucaj korpusy, których nie chcesz już więcej wspierać.
- Nowe cechy do nadchodzącej łatki: Zupełnie nowa mechanika buntowników, lokalna autonomia na poziomie prowincji, nowy system kardynałów dla krajów katolickich, nowe mechanizmy reformacji i zupełnie nowa mapa.