Proszę czekać...

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Dystrybutor: Hardsuit Labs
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 199.99 zł

lub 839.96 PR

Dostępność: Pre-order - wysyłka w dniu premiery: 30.12.2020
Opis gry

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.

 

Uwaga! To produkt premierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.W wyniku bezprawnego ataku stajesz się wampirem, a twoja przemiana prowadzi do wybuchu konfliktu o rynek krwi w Seattle. Zawieraj niełatwe sojusze z kontrolującymi miasto postaciami i zdemaskuj wielki spisek będący zapalnikiem krwawej wojny domowej między potężnymi frakcjami wampirów.

Zaspokój głód władzy, króluj nocą - W dynamicznym systemie walki nastawionym na bezpośrednie starcia najważniejszym atutem są twoje charakterystyczne umiejętności zwane dyscyplinami. Wraz z postępami w grze twoja moc będzie wzrastać, lecz nie zapominaj o utrzymywaniu Maskarady i dbaj o własne człowieczeństwo… w przeciwnym razie poniesiesz straszne konsekwencje.

Przetrwaj spotkanie z wampiryczną arystokracją w mrocznym sercu miasta - Wampiry od zawsze królowały w Seattle. Poluj na swoje cele w wiernie odtworzonych miejskich lokalizacjach w Świecie Mroku. Poznaj wampirzą starszyznę zamieszkującą miasto od początku jego istnienia, a także przedstawicieli nowej krwi, którzy kontrolują zyski z nowoczesnych technologii transformujących miasto. Wszystkie postaci kierują się ukrytymi motywami, więc ostrożnie dobieraj sprzymierzeńców.

Zawieraj niełatwe sojusze - Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu o rynek krwi w Seattle. Każda frakcja ma własną, unikalną historię i charakterystykę. Świat oceni cię po towarzystwie, w którym się obracasz, ale pamiętaj: w tym środowisku nie da się pozostać bez skazy.

Odkryj niesamowitą historię - Wejdź do wampirycznego Świata Mroku i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym intrygujących postaci reagujących na twoje decyzje. Gra Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2, stworzona przez autora pierwszej części tej serii, spełnia ambitne założenia pierwowzoru i umożliwia fanom ponowne spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.