Proszę czekać...

PlayStation Network Prepaid 100 PLN

PlayStation Network Prepaid 100 PLN

Dystrybutor: Sony
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 100.00 zł
Twoja cena: 90.99 zł

lub 382.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Kod PSN o wartości 100 PLN. Klucz należy wpisać na swoim koncie PSN. Środki można wykorzystać na zakup pełnych wersji gier, dodatków i innych produktów oferowanych w PlayStation Store. Klucz może zostać aktywowany na kontach zarejestrowanych w Polsce. Klucz działa na konsolach PlayStation 4, Playstation 3 i Playstation Vita.Dzięki kartom PSN możesz w bardzo łatwy i bezpieczny sposób dodawać środki do swojego wirtualnego portfela na PlayStation Network, bez konieczności podawania nikomu danych swojej karty kredytowej.

Karta zdrapka PlayStation Network to zabezpieczony kod składający się z 12 znaków, który po wpisaniu go na Twoim koncie doda pieniądze do twojego wirtualnego portfela. Nie jesteś już zmuszony do podawania danych swojej karty kredytowej. Dzięki zdrapkom PSN możesz w 100% bezpiecznie i szybko kupować gry, filmy, bonusy, a nawet piosenki z SingStore.

Internetowy sklep PlayStation Store obejmuje zarówno PlayStation 3 jak i PSP, PS4, więc mogą z niego korzystać użytkownicy obu konsol.

Zalety kart PSN:

  • taniej niż kartami kredytowymi,
  • bezpieczniej, ponieważ nie podajesz nikomu swoich poufnych danych,
  • szybki o bez wychodzenia z domu,
  • oryginalne gry prosto na Twoją konsolę w kilka sekund.
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
System: PS2, PS3, PS Vita, PSP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.