Proszę czekać...

Battlefield 2042 PL

Battlefield 2042 PL

Dystrybutor: DICE
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 249.99 zł

lub 1049.96 PR

Dostępność: Pre-order - wysyłka w dniu premiery: 19.11.2021
Opis gry

Battlefield 2042 PL w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.

 

Uwaga! To produkt przedpremierowy. Po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Otrzymasz swój klucz nie później, niż w dniu premiery.Witamy w przeobrażonym świecie. USA i Rosja stoją u progu konfliktu zbrojnego. Wojny zastępcze, które przetaczają się przez świat od dekad, zaprawiły w boju ogromną liczbę weteranów, a zarazem pozbawiły ich miejsca, które mogliby nazywać domem. Ci specjaliści wykorzystują swoje umiejętności, by kształtować przyszłość, o którą warto walczyć.

Walcz na niezwykłych, zmieniających się polach walki. Battlefield 2042 zawiera 7 rozległych map dla maksymalnie 128 graczy (na PC). Od miast, takich jak Seul, aż po pustynie Egiptu – każda mapa oferuje wyjątkowe przeżycia związane ze środowiskiem naturalnym.

Wykorzystaj najnowocześniejszy arsenał. Modyfikuj broń, gadżety i pojazdy w trakcie walki, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wezwij stworzonego do walki robotycznego psa, użyj liny z hakiem lub załóż swój własny wingsuit.

Wybór i wyposażenie specjalisty. Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.